Firma Profili - Tan Kauçuk

Tan Kauçuk

TAN KAUÇUK 40 yılı aşkın tecrübesiyle, kauçuk ve PVC ekstrüzyonunda Türkiye ‘nin lider üreticilerinden biridir. Organize sanayi bölgesinde, 12000 m2 kapalı alanı, 150 ton/ay kapasitesi ve %50 kapasite artırım imkanı ile hizmet vermektedir.


Firmamız; başta otomotiv endüstrisi olmak üzere inşaat, ağır iş ve zirai makine, traktör kabin üreticileri ve ticari araç soğutucu sistemleri, LPG/CNG otogaz dönüşüm sistemleri ve endüstriyel kullanımlar için yüksek kalite ve güvenilirlikte sızdırmazlık elemanı olarak kauçuk çözümler üretmektedir. Ürün gruplarımız; tel/metal takviyeli veya takviyesiz, sert/sünger EPDM,NBR, CR kauçuk ve PVC formlarında kapı/bagaj, cam ve kenar koruma fitilleri ve floklu fitillerdir.Nihai müşterilerin kullanımına uygun montaja kazır bitmiş ürünlerle, DIN normlarına uygun veya sektörel standartlara uygun üstü veya arası tekstil takviyelii EPDM, NBR, CR, ECO, PVC ve FKM kauçuktan imal edilen LPG/CNG, biodizel, adblue, su ve yakıt hortumları diğer bir ürün grubumuzdur.


WINLAS markasıyla üretimimizin %60'lık kısmı Avrupa, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Orta Amerika’ya yayılmış 30'un üzerinde ülkeye ihraç edilmektedir.


Tan Kauçuk, müşteri memnuniyeti, güvenilirlik ve süreklilik, çalışanların memnuniyeti ve verimliliği, duyarlı çevrecilik anlayışı, sorunsuz hızlı servis ve gelişen teknolojiye uyum sağlamayı kuruluşundan beri ilke edinmiştir.

Kauçukta çözüm ortağınız, daha geniş ürün yelpazesi için web sitemizi gezerek bizimle iletişime geçmenizi ümid ederiz.