Misyon

Tan Kauçuk, sızdırmazlık sistemlerinin geliştirilmesi ve üretilmesinde dünyaca tanınan lider kuruluşlardan bir tanesidir. Misyonumuz, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışan personelimiz, ortaklarımız ve çevremiz ile olan aktif taahhüt ve bağlılığımız ile güvence altına alınmıştır.


Gayemiz ; Müşterilerimizin, Tan Kauçuk’u etik prensiplerden hiçbir zaman vazgeçmeden onların beklentilerinin gerçekleşmesinde ve daima rekabet edici şartlar sunabilmesinde hayli etkin olarak bilmelerini sağlamak.


Tedarikçilerimizin, Tan Kauçuk’u teknolojik gelişmelere açık olarak büyüyen, güvenilir bir firma olarak görmelerini sağlamak.


Çalışanlarımızın, Tan Kauçuk’u daima uygun çalışma koşulları oluşturan, her bir çalışanının ileri düzeyde eğitimlerle ilerlemesini gerçekleştirmek için her türlü girişimleri yapan ve onların böyle başarılı bir firmada çalıştıklarından dolayı gurur duymalarını sağlayan bir firma olarak görmelerini sağlamak.


Ortaklarımızın, Tan Kauçuk’u etkin ve devamlı gelişme doğrultusunda gerekli kararların alınabilmesi için finansman olarak sağlam, sağlıklı bir uzun dönem karlılık ve nakit akış programına sahip, yatırımcı bir firma olarak görmelerini sağlamak.


Çevremizin, sorumluluklarımızın şeffaf ve ciddi anlamda bilincinde olarak saygı duyulacak bir ortam haline gelmesini sağlamak.