• Kauçuk Profiller

  Otomotiv endüstrisi, inşaat, ağır iş ve zirai makine, traktör kabin üreticileri, ticari araç, soğutucu sistemleri, beyaz eşya, demiryolu, savunma sanayi, sağlık sektörü, enerji, LPG / CNG otogaz dönüşüm sistemleri ve endüstriyel kullanımlar için yüksek kalite ve güvenilirlikte sızdırmazlık elemanı olarak kauçuk çözümler üretmekteyiz.

  Kauçuk Profiller
 • Hortumlar

  DIN normlarına ve sektörel standartlara uygun olarak, otomotiv sanayii ve endüstride yakıt, LPG / CNG, su ve sıvı aktarımında kullanılan, yüksek yakıt ve ısı dayanımına sahip hortumlar üretmekteyiz.

  Hortumlar
 • PVC Granül

  PVC, günlük hayatta karşılaştığınız çok çeşitli uygulamalar için kullanılan çok yönlü, dayanıklı, ekonomik ve geri dönüştürülebilir bir plastik malzemedir. PVC, özünde diğer birçok malzemeden daha az birincil enerji tüketen düşük karbonlu bir malzemedir ve daha da önemlisi, geri dönüşümü kolaydır. PVC ürünlerinin çoğu da çok uzun ömürlüdür ve minimum bakım ve onarım gerektirir.

  PVC Granül
 • PVC Profiller

  Lider markalar kapı, bagaj, kaput ve araç gövdesi gibi hareketli mekanizmalar ile gövde arasında toz, su, ısı ve ses yalıtımı sağlayan yüksek kalitede sızdırmazlık ürünleri için bizi tercih ediyor.

  PVC Profiller
Tan Kauçuk

Tan Kauçuk

Yarım asırlık tecrübeyle, hedefleri ile bütünleşmiş tutkulu çalışanlarımızla, beklentilerin üzerinde kaliteli 4500'den fazla ürün çeşidimizle sıvı transfer sistemleri ve sızdırmazlık sistemleri alanlarında araştırma ve geliştirme faaliyetlerine devam ediyoruz.

Başta otomotiv endüstrisi olmak üzere, inşaat, ağır iş ve zirai makine, traktör kabin üreticileri, ticari araç soğutucu sistemleri, LPG / CNG otogaz dönüşüm sistemleri ve endüstriyel kullanımlar için yüksek kalite ve güvenilirlikte sızdırmazlık elemanı olarak kauçuk çözümler üretiyoruz.

Dünya Standartlarında Üretim Yapıyoruz!

Ürünlerimizi geliştirme süreci kapsamında analiz, tasarım, doğrulama ve proje yönetim faaliyetleri, yetkin mühendis kadromuz tarafından modern donanımlı ofis ve laboratuvarlarımızda gerçekleştiriyoruz.

 • 223+

  Çalışan

 • 21.000 ㎡

  Üretim Alanı

 • 335

  Ton/Ay Kapasite

 • 40+

  Yılı Aşkın Deneyim

Ürünlerimiz

Firmamız; başta otomotiv endüstrisi olmak üzere, sağlık, inşaat, beyaz eşya, ağır iş ve zirai makineleri, enerji, traktör kabin üreticileri, ticari araç soğutucu sistemleri, LPG/CNG otogaz dönüşüm sistemleri ve endüstriyel kullanımlar için yüksek kalite ve güvenilirlikte sızdırmazlık elemanı olarak kauçuk çözümler üretmektedir.

kauçuk çeşitleri

İşbirliğinin Faydaları

 • Yüksek Kalite ve Güvenirlikte Üretim

  Uluslararası sertifikalara sahip ürünlerimizi imalat aşamasından teslimat anına kadar tüm aşamalarda şartname ve spektlere göre kontrol ederek üretiyoruz.

 • Geniş Ürün Yelpazesi

  Kapı, bagaj, kaput ve araç gövdesi gibi hareketli mekanizmalarda toz, su, ısı ve ses yalıtımı için sızdırmazlık ürünleri; inşaat, tarım, taşıma makineleri için hortumlar mühendislik ekibimizin kapsamlı malzeme uzmanlığı sayesinde üretilir.

 • Hızlı İmalat

  Yüksek teknolojiye sahip makine parkurumuz ve ERP programı ile entegre tesisimizde ürünlerimizi en kısa sürede imal ediyor, en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

 • Profesyonel Destek

  Müşterilerimize ve son tüketiciye daha iyi bir hizmet verebilmek için ihtiyaçlarınızı dinliyor, sizin için en uygun çözümleri sunuyoruz.

iletişim

Bizimle iletişime geçin

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak gönderebilirsiniz.