Pazar Dağılımı

Endüstrinin, Otomotiv Ana ve Yan Sanayi, Enerji, Telekomünikasyon, Beyaz Eşya, Sağlık, Gıda, İnşaat, Soğutma, Tarım ve İş Makinaları, Demiryolu, Elektrik, Savunma ve Havacılık, Jeneratör, Kompresör gibi lokomotif sektörlerine maksimum performans sağlayacak ürünleri en kısa zamanda teslim ederek tedarik zincirindeki sorumluluğumuzu yerine getirmekten gurur duyuyoruz.

 • Pazar Dağılımı
Otomotiv Ana ve Yan Sanayi

Otomotiv Ana ve Yan Sanayi

Traktör kabin üreticileri, ağır iş ve zirai makineleri, karavanlar, ticari araç soğutucu sistemleri, LPG / CNG otogaz dönüşüm sistemleri ve endüstriyel kullanımlar için yüksek kalite ve güvenilirlikte sızdırmazlık elemanı olarak kauçuk profiller üretmekteyiz.

Araçların farklı modellerine göre kapı, bagaj, kaput veya araç gövdeleri için üretilen fitiller, uygulanan yüzeyde maksimum sızdırmazlık sağlar, dışarıdan ses, toz ve yağmur suyunun girmesini engeller.

 • İhtiyaçlara göre farklı renk ve ebatlarda üretilebilir.
 • Geniş çalışma sıcaklık aralığına sahiptir.
 • Optimum kapı kapatma çabası sağlar.
 • Hareketli camların kanallarında sorunsuz hareket etmesini sağlar.
 • Alev ve kimyasal dayanım özelliğine sahiptirler.
Enerji

Enerji

Sızdırmazlık fitilleri enerji kabinleri, sunucu (server) kapıları, jeneratör ve kompresör kabin kapakları gibi hava ve sıvı izolasyonun önemli olduğu yerlerde sızdırmazlık elemanı olarak kullanılır, aynı zamanda keskin kenarların risklerini ortadan kaldırır.

Tesisat kabloları, alçak gerilim kabloları, orta gerilim kabloları, gemi kabloları, halojensiz tesisat kabloları, maden ocakları kabloları, enerji kabloları, sinyal kabloları, veri kabloları, yangın alarm kabloları, avize kabloları, boru fittingleri, soket gövde, priz ve soket elemanları, seslendirme kabloları ve coaxial kablolar için REACH ve ROSH sertifikalarımızla uluslar arası standartlarda PVC granül üretimi yapmaktayız.

İnşaat

İnşaat

Binaların kapı ve pencerelerinde ses ve ısı izolasyonu için kullanılan sızdırmazlık fitilleri hareketli camların cam kanallarında sorunsuz şekilde hareket etmesini sağlar. Kauçuk ve PVC profil ürünlerimiz plastik yağmur oluklarının açıkta kalan kenarların etkilerini azaltarak bu riskleri ortadan kaldırır ve daha güvenli bir ortam yaratır. Boruların duvara (yatay/dikey), tavana ve zemine montajında kullanılır.

Pencere profilleri, bahçe çit ve elemanları, perde rayları, kapı, oluk, pervaz, bina dış cephe uygulamaları, kenar bandı, fayans çıtası, bağlantı subap ve elemanları, duvar ve çatı panelleri, temiz su boruları, hava hortumu, apex hortumları çeşitlerinde, yangın hortumu, duş hortumu, LPG tüp gaz hortumu gibi alanlarda kullanılmak üzere Rijit (sert) ve elastik PVC granüller üretmekteyiz.

Soğutma

Soğutma

Isı izolasyonunun önemli olduğu soğutma oda kapıları ve server (sunucu) kapıları için üretilen kauçuk ve pvc fitiller maksimum izolasyon sağlar.

 • Maksimum boşluk doldurma özelliğine sahiptir.
 • Titreşimi ve gürültüyü minimuma indirir.
 • Soğutma ortamlarında maksimum esneklik özelliğine sahiptir.
Tarım ve İş Makinaları

Tarım ve İş Makinaları

PCV Profil ürünlerimiz Traktör ve iş makinalarında kaput altında titreşim sönümleyici, kabin kapı, cam ve tavanlarında hava, su, toz izolasyon elemanı olarak kullanılmaktadır. Ürünlerimiz traktör gibi tarım ve iş makinalarının koltuk kenarı döşemelerinde açıkta kalan kenarların etkilerini azaltarak bu riskleri ortadan kaldırır ve daha güvenli bir ortam yaratır.

Bahçe sulama hortumları ve tarıma uygun çeşitli ürünlerde kullanılmak üzere ürettiğimiz PVC granüller solma ve yıpranmaya karşı dayanıklı, sızdırmazlık ve yapışmazlık özelliklerine olup UV dayanımına (sürekli güneş temasına) karşı dirençlidir.

Demiryolu

Demiryolu

Ürünlerimiz demiryolu ve vagon sektöründe trenlerin kapı ve camlarında hava, su, toz ve ses izolasyon elemanı olarak kullanılmaktadır. Fitillerin hava giriş-çıkışını engellemesi sayesinde araç içi ortamın klima ve ısıtıcı ihtiyacını azaltır, enerji tasarrufuna katkı sağlar.

Kauçuk ve PVC Profil üreticileri arasında en çok tercih edilen firmamız müşterilerine yüzlerce ürün çeşidi sunmaktadır.

Savunma

Savunma

Savunma sanayinde kulanılan araçların kapı ve camlarında hava, su, ve toz izolasyon elemanı olarak profil ürünlerimiz kullanılmaktadır.

Sağlık

Sağlık

Sağlık sektöründe daha çok tek kullanımlık oksijen maskeleri ve hortumları, nebulizer setleri, kataterler, kan torbaları, puarlar, trombosit torbaları, anestezi devreleri, spiral hortumlar ve serum hortumları gibi ürünlerde kullanılan PVC granül ürünlerimiz kokusuz, fitalatsız (phtalate free, bisphenol A’sız (Bpa free)ve RosHS ve REACH kriterlerine göre üretilmektedir.

 • Hava ve gaz geçirmez, iyi ozon direnci sağlar.
 • Hava koşullarına, ısıya ve kimyasallara karşı dirençlidir.
 • Esnek bir yapıya sahiptir.
 • Farklı materyallere uyum sağlar.
Beyaz Eşya

Beyaz Eşya

Beyaz eşya sektöründe üreticilerin ihtiyaçlarına yönelik çamaşır makinaları, kurutucu tamburlar, elektrik süpürgeleri, bulaşık makinaları, fırın, çamaşır makinaları ve bu ürünlerin yan sanayileri için EPDM, CR, Tabi Kauçuk ve NBR gibi farklı kauçuk malzemelerden conta ve fitil üretimi yapmaktayız. Dayanıklı ve uygun maliyetli olduğu için tercih edilen PVC granül ürünlerimiz çamaşır ve bulaşık makinesi hortumları ve spiral hortum çeşitlerinin üretimde kullanılmaktadır.

Gıda

Gıda

Süt sağım hortumları, şeffaf örgülü hortum, natürel su hortumu, saf su hortumu gibi ürünlerin yapımında kullanılan farklı renk seçeneklerine sahip, sert ve elastik çeşitleriyle, farklı hava koşullarına dayanıklı, esnek ve yüksek basınca karşı dayanım gösteren PVC Granüller üretmekteyiz. PVC Granül üretiminde Türkiye imalatçıları arasında önde yer alan firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Sertifikalar

Dünya standartlarında üretim yapan firmamız aşağıdaki sertifikalara sahiptir.